ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar

a) www.saffkimya.com.tr e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren VAN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1.ETAP 1.SOKAK TUŞBA / VAN FABRİKA adresinde bulunan SAFF KİMYA SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
b) www.saffkimya.com.tr internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu SAFF KİMYA SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ’nın sahibi bulunduğu web sitesi www.saffkimya.com.tr ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.saffkimya.com.tr web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , SAFF KİMYA SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ’nın bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye,SAFF KİMYA SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ tarafından verilen kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından SAFF KİMYA’ya karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı SAFF KİMYA SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ ’nın söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya SAFF KİMYA SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır.SAFF KİMYA SANAYİ TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

X